کد خبر : 206653
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 دی 1401 - 12:58

ویلای استخردار و نزدیک ساحل! لذت دو برابری در سفر

ویلای استخردار و نزدیک ساحل! لذت دو برابری در سفر

  شمال یا جنوب، فرقی نمی‌کند، وقتی به شهری ساحلی سفر می‌کنید، بی‌تردید یکی از اولویت‌های شما اقامت در ویلایی نزدیک ساحل است به طوری که بتوانید صدای امواج را بشنوید و از دیدن مناظر دریا که تا چشم کار می‌کند آبی است، لذت ببرید. فرقی نمی‌کند در چه فصلی به شهرهای ساحلی بروید، مناظر

 

شمال یا جنوب، فرقی نمی‌کند، وقتی به شهری ساحلی سفر می‌کنید، بی‌تردید یکی از اولویت‌های شما اقامت در ویلایی نزدیک ساحل است به طوری که بتوانید صدای امواج را بشنوید و از دیدن مناظر دریا که تا چشم کار می‌کند آبی است، لذت ببرید. فرقی نمی‌کند در چه فصلی به شهرهای ساحلی بروید، مناظر دریا همیشه زیبایی‌های خاص خود را دارد، به ویژه اقامت در یک ویلای استخردار و نزدیک ساحل! لذت دو برابری در سفر را برای شما ایجاد می‌کند.

https://lh4.googleusercontent.com/daEPSmG15YaZ2CMOJnQ7VGq6evVBWWPKdJ5MxhS2n6VJIwN_TGYZ4716ykw3tCtgvm0-lGCmDuNQJ_tK8-QJNcrglUP3xeMl9yGuNesut2tsc-d18D_Tm2r5OcvnvGVbj2XGKqik9oo-8gLZbgZD9f_BRIvNt1RtDirCazOOzy0XCIbZS2NtXWr0SnaFBncLvwegR2X__g

در شمال ویلای استخردار نزدیک ساحل در هر زمان از سال پرطرفدار است

اگر در جستجوی ویلای استخردار نزدیک ساحل هستید، خوب است بدانید که طرفداران این ویلاها در بهار و تابستان و یا پاییز و زمستان فرقی ندارد و همیشه افراد زیادی علاقمند اجاره و رزرو چنین ویلاهایی هستند. ویلای استخردار نزدیک ساحل در هر فصل مزایای خود را دارد. به عنوان مثال در شمال تابستان‌ها می‌توان هم در دریا و هم در استخر ویلا شنا کرد و در باقی فصل‌ها همراه با لذت بردن از مناظر دریا، شنای آرامی در استخر ویلا داشت.

در شمال ویلاهای استخردار زیادی در نزدیکی دریا وجود دارند که این امکان را برای لذت دوبرابر در سفر به شما می‌دهند. اگر قصد سفر به شمال در تعطیلات زمستانی را دارید، می‌توانید در ویلاهای استخر آبگرم اقامت کنید و پس از تماشای دریای خروشان، بدون ترس از سرما خوردگی و غرق شدن، در ویلای خود تنی به آب بزنید. این ویلاها را می‌توانید در سایت جاباما یا جاجیگا پیدا کرده و برای رزرو و اجاره آنها اقدام نمایید.

در ویلای استخردار نزدیک ساحل جنوب، در دریا و استخر شنا کنید

جنوب کشورمان از نظر آب و هوا تفاوت زیادی با شمال دارد و از آنجا که در منطقه گرمسیری واقع شده، در اکثر اوقات سال هوا برای شنا کردن مناسب است. بهار در جنوب از دو ماه آخر زمستان شروع می‌شود و اگر عاشق دریا باشید حتی در تعطیلات نوروز هم می‌توانید کنار ساحل آب ‌بازی کنید. 

با این همه اگر به جنوب کشور سفر کنید و در یک ویلای استخردار نزدیک ساحل، از سواحل بوشهر، قشم یا کیش گرفته تا ساحل چابهار، اقامت داشته باشید، به راحتی می‌توانید در هر زمانی از سال آب تنی کرده و همزمان از مناظر زیبای خلیج همیشه فارس یا دریای عمان لذت ببرید.

https://lh5.googleusercontent.com/MQBRnxUv3BFWSrN4qukM44YdmGtYaX2eGALz2dFrCvehsHSuQFDR1sUM3JlSh7MwpJymX8TSjkMLiD5AYQCWNgLvKph5mwnFEcYHOq-NEUZgjrh3M_A7DFOsQgRlx2lioZoS6qMu10VKMzKcLYhzKtJ1QiFV00n9-DiLxoldgon-xxZwNCFGsO4Jc010SfrbciVH_F1iEQ

اقامت نزدیک ساحل و تماشای مناظر دریا 

کمتر کسی است که به یک شهر ساحلی سفر کند و آرزوی اقامت در یک ویلای نزدیک ساحل را نداشته باشد. ویلاهای نزدیک ساحل، به ویژه اگر پنجره‌هایی رو به دریا داشته باشند، دریا را بدون هیچ هزینه اضافی به ویلای شما مهمان می‌کنند. شما می‌توانید در هر ساعت از روز پرده‌ها را باز کرده و حالات مختلف دریا از طلوع خورشید تا پرتو اشعات آفتاب ظهر روی آب و یا غروب خورشید و طلوع ماه را از درون ویلایتان تماشا کنید. هم‌چنین کافی است که پنجره‌ها را باز کنید تا نسیم دریا را استنشاق نمایید و صدای امواج و مرغان دریایی را بشنوید.

بی‌تردید چنین اقامتی موجب آرامش و تمدد اعصاب شما می‌شود و شنا در استخر ویلایتان، بهترین راه برای سالم ماندن و سوزاندن کالری‌هایی است که در چنین سفر آرامش‌ بخشی دریافت می‌کنید. بنابراین اگر قصد دارید که روح و جسمتان در سفر سالم بماند، ویلای استخردار نزدیک ساحل اجاره کنید و برای این کار از هومسا یا جاباما کمک بگیرید.

با امنیت شنا کنید

بسیاری از مسافران به آب و ورزش مفرح شنا علاقه‌ای ویژه دارند و تفریحات دریایی برایشان جذابیت ویژه‌ای دارد. اما متاسفانه برخی از افراد به دلایل مختلفی هنگام شنا در دریا دچار سانحه می‌شوند و برخی از هموطنان عزیزمان نیز غرق شده و جان خود را در هنگام شنا کردن از دست می‌دهند.

اقامت در یک ویلای استخردار که نزدیک ساحل هم قرار داشته باشد، راه حلی برای پرهیز از چنین رویدادهای ناگواری است. زمانی که شما در استخر ویلایتان شنا می‌کنید، هر چند باز هم باید نکات ایمنی را رعایت کنید اما قطعا میزان امنیت شما در استخر از شنا در دریا بسیار بیشتر است و در عین حال نیز، امکان لذت بردن از مناظر زیبای دریا را برای شما فراهم می‌کند. 

ویلای استخردار نزدیک ساحل، مناسب برای کودکان

شاید هیچ کس به اندازه فرزند شما به دریا علاقه نداشته باشد. راه رفتن روی شن‌های ساحلی، ساختن قلعه‌های شنی و آب‌ تنی، از فعالیت‌هایی است که کودکان علاقه زیادی به آنها دارند. اما شنا در دریا در تمام فصل‌های سال ممکن نیست و به ویژه چنان که گفته شد خطراتی نیز دارد که باعث می‌شود بسیاری از والدین نسبت به شنای فرزندانشان در آب ابراز نگرانی کنند. 

اما اگر شما یک ویلای استخردار در نزدیکی ساحل را با کمک سایت‌های جاباما یا اتاقک اجاره کنید و در آن اقامت داشته باشید، می‌توانید به راحتی شرایط آب بازی کودکانتان در درون استخر را فراهم آورید و در عین حال اجازه بازی در کنار ساحل را نیز به آنها بدهید و با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی‌، امکان لذت دوبرابری در سفر را برای آنها و خودتان فراهم نمایید. 

 

https://lh6.googleusercontent.com/2h2qv4nu25_E7RXg0cT4wSgqs6zVHKYwQHb1G63BFeas6iUSkhZdZM5XPwcp1J4OWhwzuGC1hYtDpX-B6h2gJvLAluGkZmHFhHc6DtTv6nhW282_pJuZrCMVqg6-8GVpoCmGYW1NS1Kflt92ABwDzXYBhjLmt2RaGHRUC-gMEqYZFP1yoBv7ip6INF1F4sctgB3W1-wEAw

شنا کنید اما شنی نشوید

برخی از افراد به دلایل مختلفی از رفتن درون آب دریا پرهیز می‌کنند. این افراد عقیده دارند که ممکن است شنا در آب دریا چندان بهداشتی نباشد و یا هنگامی که از دریا بیرون می‌آیند، شن و ماسه به بدن آنها می‌چسبد و همین امر مانع از رفتن به درون آب دریا می‌شوند.

برای این افراد اقامت در یک ویلای ساحلی دارای استخر بهترین گزینه است زیرا می‌توانند بدون این که شنی بشوند، شنا کنند و در واقع بهترین شرایط شنا را در نزدیکی ساحل داشته باشند. به این صورت هم بدون شنی شدن و ترس از هر گونه آلودگی، از انرژی آب و مزایای آب تنی کردن بهره می‌برند و هم از دریا و مناظر اطراف آن انرژی می‌گیرند و لذتی مضاعف را در سفرشان تجربه می‌کنند. 

چگونه ویلای استخردار نزدیک ساحل را اجاره کنیم؟

تا اینجا برایتان مزایای اقامت در یک ویلای استخردار نزدیک ساحل را برشمردیم. اما پرسش اینجاست که چگونه چنین ویلایی را یافته و اجاره کنیم؟ برای این کار روش ساده‌ای وجود دارد و آن رفتن به سایت‌های اجاره ویلا نظیر جاجیگا، هومسا، جاباما، ایران رنت، سفر مارکت، شب، اقامت و… است که کارشان معرفی و اجاره ویلاهای مختلف در سراسر کشور است. این سایت‌ها امکانات اقامتی هر ویلا به همراه عکس‌های ویلا و تمامی قوانین و مقررات آن را در اختیار شما می‌گذارند و شما می‌توانید با چشم باز برای انتخاب ویلای مناسب خود اقدام نمایید.

برای اجاره ویلا از طریق این سایت‌ها تنها کافی است که پس از ورود به سایت، مقصد خود را مشخص کنید و در قسمت نوع اقامتگاه، واژه ویلا را انتخاب نموده و در فیلترها نیز روی استخردار بودن ویلا کلیک کنید. گزینه‌های متعددی پیش روی شما قرار می‌گیرند که شما می‌توانید از میان آنها بهترین و مناسب‌ترین ویلا را برای سفرتان انتخاب نمایید.

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 4 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صندل عمده

خرید لیزر تیتانیوم

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

خرید رپورتاژ آگهی