کد خبر : 209053
تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1402 - 21:15

نمایشگر مانیتور لمسی ۶۵ اینچ پرو استور

نمایشگر مانیتور لمسی ۶۵ اینچ پرو استور

نمایشگرهای لمسی در دنیای پیشرفته امروزی به عنوان یک ابزار مهم در جهت اطلاع رسانی و انتقال محتوا به مخاطب به شمار می‌روند. این دستگاه‌های سطح بالا که اغلب به عنوان کامپیوترهای توسعه یافته و یکپارچه با نمایشگرهای با کیفیت طراحی و ساخته شده‌اند، تقریبا تمامی قابلیت‌های لازم برای دریافت، پردازش و تولید خروجی را

خرید مانیتور لمسی

نمایشگرهای لمسی در دنیای پیشرفته امروزی به عنوان یک ابزار مهم در جهت اطلاع رسانی و انتقال محتوا به مخاطب به شمار می‌روند. این دستگاه‌های سطح بالا که اغلب به عنوان کامپیوترهای توسعه یافته و یکپارچه با نمایشگرهای با کیفیت طراحی و ساخته شده‌اند، تقریبا تمامی قابلیت‌های لازم برای دریافت، پردازش و تولید خروجی را به کاربر می‌دهند. به همین دلیل هم محبوبیت مانیتور لمسی به صورت روزافزون در بین علاقه‌مندان و خصوصا فضاهای آموزشی و اداری وجود دارد.

این سیستم‌های جایگزین وایت برد برخلاف مدل‌های ایستا و ثابت سنتی، دارای امکان پخش تصاویر و ارتباط با مخاطب از طریق صفحه نمایش هستند. در مورد اینکه اندازه صفحه نمایش تا چه حد باید بزرگ باشد تا پاسخ نیازهای حاضرین را بدهد، بهتر است شناخت دقیقی روی نیازها و ویژگی‌های محیطی محل استقرار این دستگاه پیدا کنید. پرو استور که همواره تمایل زیادی برای توسعه استفاده از نمایشگرهای لمسی در فضاهای علمی آموزشی کشور داشته است، بحثی مفصل در مورد مدل‌های ۶۵ اینچی این دستگاه‌ها در ادامه خواهد داشت.

اهمیت مانیتور تاچ در دنیای امروز

دنیای تکنولوژی در سال‌های اخیر تحول بزرگی را به خود دیده است و اغلب روش‌های سنتی و منسوخ در حال از بین رفتن می‌باشند. شیوه‌های نوین نیازمند به کارگیری ابزارهای به روز خواهند بود و در صدر این دستگاه‌های توسعه یافته، مفهومی تحت عنوان نمایشگرهای لمسی دیده می‌شود. به جرات می‌توان گفت که هر محیط آموزشی و یا فضایی که در آن نیاز به انتقال مطلب برای مخاطب وجود دارد، نیاز به استفاده از یک نمایشگر احساس خواهد شد. امکاناتی که این سیستم در اختیار آموزش دهنده و آموزش گیرنده قرار می‌دهد، روند درک مطلب را برای مخاطب به شدت بهینه می‌کند و مسیر یادگیری را جذاب و آسان خواهد کرد.

نمایشگرهای لمسی شامل مانیتورهایی بزرگ هستند که فارغ از تمامی ویژگی‌های فنی سطح بالا، امکان پردازش داده و تولید خروجی را برای کاربر فراهم می‌کنند. همین موضوع در قالب یک تعامل پویا بین کاربر و سیستم شکل می‌گیرد. استفاده کننده از یک مانیتور تاچ اسکرین همانند شیوه‌های سنتی استفاده از وایت بردها، می‌تواند بر روی آن بنویسد، در مورد مسائل مهم یادداشت کند و محتوا را در اختیار سایرین قرار دهد. اما تفاوت‌ها دقیقا از جایی آغاز می‌شود که مدیوم مورد استفاده برای انتقال داده و اطلاعات به مخاطب از یک قالب ثابت متنی خارج شده و به تصاویر، گرافیک‌ها و ویدیو رسیده است. افراد قادر خواهند ببود از حافظه داخلی و خارجی این دستگاه برای ذخیره داده‌ها و فراخوانی آن‌ها در موعد مقرر استفاده کنند.

قیمت نمایشگر تاچ

بسیاری از کارکردهای خاص دیگر هم بر روی این سیستم‌ها در نظر گرفته شده است که اغلب از طریق تماس انگشت دست یا قلم‌های مخصوص با سطح صفحه نمایش قابل دسترس هستند. مدل‌های اخیر از مانیتورهای لمسی همراه با قابلیت‌های ویژه در بخش کامپیوتری می‌باشند که همراه با پردازنده‌های قدرتمند و فضای حافظه بسیار زیادی برای توسعه عملکردها خواهند بود.

کاربرد و مزایای خرید نمایشگر ۶۵ اینچ لمسی

اندازه صفحه نمایش دستگاه‌های نمایشگر لمسی اهمیت زیادی در نوع کاربرد آن‌ها خواهد داشت. قطعا وسعت فضای محل استفاده از این دستگاه و همچنین تعداد افراد درگیر با این سیستم، عوامل تعیین کننده‌ای برای انتخاب مدل و سایز آن می‌باشد. هر چه این فضا بزرگ‌تر باشد، نیاز کاربران به اندازه صفحه نمایش بزرگ‌تری خواهد بود و آن‌ها باید تسلط کافی بر روی محتوای در حال پخش از طریق این سیستم داشته باشند. همچنین با توجه به تاثیر عامل اندازه صفحه نمایش بر روی قیمت مانیتور لمسی متقاضیان تلاش می‌کنند تا برآورد دقیقی از سطح نیاز خود و مدل آن به دست آورند.

همان طور که اشاره شد مانیتورهای لمسی دارای محبوبیت زیادی در دنیای امروز هستند و این موضوع به دلیل توانمندی آن‌ها در انتقال مطلب و بهبود شرایط یادگیری برای کاربران می‌باشد. از جمله کاربردهای نمایشگرهای لمسی می‌توان به مواردی در زیر اشاره کرد که البته با توجه به سایز ۶۵ اینچی صفحه نمایش آن‌ها خواهد بود :

مانیتور لمسی کلاسی آموزشی : قطعا این مورد یکی از رایج‌ترین کاربردهای نمایشگرهای لمسی در دنیای امروز است. فضاهای علمی و آموزشی به علت ماهیت آن‌ها برای یادگیری مطالب از سوی مخاطب خود، نیاز به دستگاه‌هایی دارند که فرایند مورد نظر را آسان کرده و بازدهی را برای افراد بیشتر کند. با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر، تاثیر مانیتورهای لمسی در بهبود شرایط کاملا قابل لمس است. استفاده از مانیتور ۶۵ اینچ برای کلاس‌هایی با فضای کوچک و تعداد افراد محدود می‌تواند مفید باشد و البته برای کلاس‌های بزرگ باید به فکر نمایشگرهایی با سایزهای بزرگتر بود.

نمایشگر تاچ تبلیغاتی : بسیاری از فروشگاه‌ها و مراکز خرید و فروش بزرگ برای بهبود معرفی محصولات و همچنین برقراری ارتباط بین مشتریان با خود، به سراغ مفهوم مانیتور لمسی رفته‌اند و نمونه مدل‌های مختلفی از این دستگاه را در بخش‌هایی از محل خود راه‌اندازی کرده‌اند. کاربردهای تبلیغاتی در زمینه نمایشگرهای لمسی معمولا نیازمند مانیتورهایی با اندازه صفحه نمایش کوچکتر و نهایتا استاندارد ۶۵ اینچ خواهند بود.

نمایشگر لمسی اداری : تشکیل جلسات در سازمان‌های مختلف و حتی شرکت‌های خصوصی نیازمند به کارگیری بردهایی است که بتواند اطلاعات و داده‌های به دست آمده از بخش‌های مختلف مانند کارکنان و مشتریان را تحلیل کرده و خروجی را به شکل گرافیکی در اختیار مدیران قرار دهد. این نمایشگر تاچ اداری با توجه به اندازه متناسب آن‌ها با فضای شکل‌گیری جلسات، از بهترین راهبردهای مدیران برای دستیابی به چنین حالتی محسوب می‌شود. در این صورت تمامی اعضای حاضر به خوبی قادر خواهند بود تا اطلاعات خود را به صورت ملموس در اختیار دیگران قرار دهند و نتیجه‌گیری به دست آمده بین همگان تحلیل و بررسی خواهد شد.

نمایشگر لمسی 65 اینچ

بهترین قیمت مانیتور لمسی

شرکت پرواستور با سابقه سال‌ها فعالیت در زمینه فروش نمایشگرهای لمسی، به سراغ معرفی سه مدل از این دستگاه با سایز ۶۵ اینچ رفته است تا شما را بیشتر با چنین سیستم مفید و قدرتمندی آشنا کند.

نمایشگر لمسی جی پلاس GSB-65JB

شرکت جی پلاس را می‌توان یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه ساخت نمایشگرهای لمسی معرفی کرد. مدل GSB-65JB این شرکت دارای صفحه نمایش به اندازه ۶۵ اینچ بوده و رزولوشن آن معادل ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل خواهد بود که به عنوان یک دستگاه فورکی در بازار شناخته می‌شود. همین موضوع نشان می‌دهد که بحث کیفیت تصویر در نمایشگرهای لمسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و جی پلاس مفهوم را به خوبی درک کرده است. کاربران قادر خواهند بود تا از تکنولوژی اینفرارد استفاده شده بر روی صفحه نمایش برای لمس و استفاده از عملکردها بهره ببرند. آن‌ها در این مسیر هم قادرند تا با استفاده از انگشت دست خود عمل کنند و یا با استفاده از قلم استایلوس تعبیه شده بر روی این سیستم، امکانات گسترده مورد نظر را دریافت کنند.

مانیتور لمسی هوشمند جی پلاس مدل GSB-65JB دارای امکان لمس چند کاربره بر روی صفحه نمایش خود است. به این ترتیب افراد متعددی می‌توانند پای این مانیتور حاضر شده و از عملکردهای آن بهره ببرند. چنین مزیتی خصوصا برای فضاهای آموزشی از جمله نکات کلیدی برای خرید محسوب می‌شود. همچنین جی پلاس برای توسعه توان این Interctive Touchscreen ، امکان اتصال کامپیوتر خشابی یا همان او پی اس را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب دارندگان این دستگاه می‌توانند در طول مدت زمان بهره‌برداری از آن متناسب با نوع نیاز خود اقدام به ارتقای نمایشگر لمسی کنند.

مانیتور تاچ ویوسونیک IFP6550-Gen3

ویوسونیک همواره در زمینه تولید مانیتورهای لمسی صاحب سبک بوده است. مدل IFP6550-Gen3 این شرکت دارای فناوری ال ای دی برای تامین نور پس زمینه تصویر است. به این ترتیب مصرف انرژی بر روی آن کاملا مدیریت شده و منصفانه خواهد بود. از قلم استایلوس برای لمس صفحه نمایش نوع اینفرارد دستگاه استفاده می‌شود و قابلیت نصب ماژول OPS بر روی آن در نظر گرفته شده است.

شرکت سازنده برای تامین محتوای صوتی و ارائه صدای با کیفیت برای حاضرین به سراغ اسپیکر ۱۶ واتی قدرتمندی رفته است تا به خوبی این نیاز مخاطب را پوشش دهد. در مورد کیفیت تصویر و رزولوشن هم باید به اندازه ۴k با ابعاد ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ اشاره کنیم که نسبت تصویر معادل ۱۶ به ۹ را به بیننده ارائه خواهد کرد.

مانیتور تاچ اسکرین

مانیتور لمسی ۶۰۶۵U-UH20سی تاچ

شرکت سی تاچ در این مدل خود به سراغ یک فریم لمسی بسیار با کیفیت با رزولوشن ۴K UHD رفته است. این سیستم دارای قابلیت لمس همزمان ۲۰ نقطه توسط کاربران خواهد بود و به همین دلیل گزینه فوق‌العاده مناسبی برای فضاهای آموزشی و کلاس‌های درس است. از تکنولوژی مادون قرمز برای پیاده‌سازی تاچ اسکرین بر روی صفحه نمایش آن بهره‌برداری شده است و راندمان لمس صفحه برای کاربر بسیار دقیق و لذت بخش است. دو اسپیکر قدرتمند در دو طرف مانیتور لمسی سی تاچ برای پخش صدا به مخاطب عرضه شده است که عملا هر گونه نیاز مخاطب در زمینه محتوای صوتی را با توان بالا پاسخ خواهد داد. امکان اتصال بیسیم کاربران به دستگاه هم از طریق به کارگیری دانگل وایرلس و ارتباط آن از طریق پورت usb وجود خواهد داشت.

مانیتور تاچ اسکرین در پرو استور

خریداری مانیتورهای لمسی خصوصا در دنیای امروز برای بسیاری از کاربران هدف مهمی محسوب می‌شود. مدیران سازمان‌ها و ادارات، مدارس و دانشگاه‌ها و بسیاری از نمونه‌های این چنینی برای بهبود راندمان یادگیری و تاثیرگذاری خود بر مخاطب به سراغ نمایشگرهای لمسی رفته‌اند.

حتی زمینه‌های تبلیغاتی نیز از این موضوع غافل نبوده و تلاش می‌کنند تا ارتباط خود با مشتریان را از طریق مانیتورهای لمسی ترمیم کنند. پرواستور آمادگی دارد در حوزه معرفی بهترین مانیتورهای لمسی ۶۵ اینچی، مشاوره لازم را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. تنها کافی است با شماره ۰۲۱-۵۲۴۷۲۰۰۰ تماس گرفته و با کارشناسان بخش مربوطه در ارتباط باشید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

هدیه شب یلدا

لوازم خونگی رو ارزون بخر

کپسول آتش نشانی

چاپ لیوان

دوره رباتیک در تبریز

دیزل ژنراتور

فرکانس متر عقربه‌ای

تعمیر سروو موتور

زيرنويس فيلم‌ها و سريال‌ها

اصلاً رپورتاژ آگهی چیست؟

صندل دمپایی عمده قم

قیمت چوب پلاست

mymember

کک نفتی

شیشه اتومبیل پونک

تخت دونفره

خرید دمپایی عمده

اتصالات پنوماتیک

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خرید رپورتاژ آگهی