کد خبر : 206658
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 بهمن 1401 - 22:42

صاحبان ویلاهای اجاره‌ای این واقعیت‌ها را ندیده می‌گیرند

صاحبان ویلاهای اجاره‌ای این واقعیت‌ها را ندیده می‌گیرند

  اجاره کردن ویلا در هر قسمت از کشور عزیزمان، یک امر دو سویه است که یک سوی آن به مسافران و سویه دیگر آن به صاحبان ویلاهای اجاره‌ای باز می‌گردد. در واقع همان طور که مسافران و میهمانان باید هنگام اجاره ویلا به مسائلی توجه کرده و قوانینی را رعایت کنند، در فرایند اجاره

 

اجاره کردن ویلا در هر قسمت از کشور عزیزمان، یک امر دو سویه است که یک سوی آن به مسافران و سویه دیگر آن به صاحبان ویلاهای اجاره‌ای باز می‌گردد. در واقع همان طور که مسافران و میهمانان باید هنگام اجاره ویلا به مسائلی توجه کرده و قوانینی را رعایت کنند، در فرایند اجاره دادن ویلا نیز واقعیت‌هایی وجود دارد که باید مورد توجه صاحبان ویلا قرار گیرد. این در حالی است که در برخی از موارد صاحبان ویلاهای اجاره‌ای این واقعیت‌ها را ندیده می‌گیرند و همین امر باعث می‌شود که در کار اجاره دادن ویلا دچار مشکل شده و یا ویلایشان اجاره نرود.

اگر صاحبان ویلاهای اجاره‌ای نیز همانند مسافران به قوانین و مقررات خاصی پای‌بند باشند و به واقعیت‌هایی در اجاره ملک خود توجه کنند، قادر خواهند بود که به راحتی خانه‌هایشان را اجاره داده و هم مسافران بیشتری را از خود راضی نگه دارند و هم خود ایشان در اجاره دادن ویلاهای خود راحت‌تر بوده و سود بیشتری ببرند. 

https://lh5.googleusercontent.com/1m0s9vT_-fmtPXqLmxXaYIJG4y55MmP28jGjf6mRrsjxo-76_xN5-bSPvv_Z8XLVtj6NT_eAkhYorjw-y8ULzpqkiqsPKkfsbKN8Gj8wPdaJiYvCoPLu8R1HCMBC67BcCM_QbtGzEilkw4O1IOoSH1om1QpoHCPtMK3do3IzENkAe9GQRBFYTnP0nXihUhjoIQ4OPcr-nQ  

قیمت گذاری مناسب، واقعیتی که صاحبان ویلاهای اجاره‌ای ندیده می‌گیرند

برخی از صاحبان ویلاهای اجاره‌ای، بدون توجه به این قیمت واقعی ویلایشان چند است، قصد اجاره دادن آن را دارند و این واقعیت را ندیده می‌گیرند که برای قیمت گذاری درست و مناسب بهتر است که یک مرجعی داشته باشند و برای اجاره ویلای خود مبلغ مناسبی را انتخاب کرده و قیمت درست روی ملک خود بگذارند. زیرا ممکن است صاحبان ویلا قیمت ویلایشان را بر اساس یک عدد رایج و تصوری که از اجاره بهای ویلا دارند، در نظر بگیرند ولی چون این کار بدون اندیشه و کارشناسی درست انجام شده است، ویلایشان زیاد اجاره نرود.

در واقع اگر صاحبان ویلاها به سایت‌های معتبر اجاره ویلا نظیر جاباما یا جاجیگا مراجعه نمایند، نه تنها می‌توانند با کارشناسان این سایت‌ها در مورد مبلغ اجاره بهای ویلای خود مشورت نمایند، بلکه قیمت تعیینی خود را با سایر ویلاهای منطقه مقایسه کرده و امکانات و شرایط آنها را با هم بسنجند تا ویلایشان را با قیمت واقعی اجاره دهند.

ویلا با قیمت واقعی اجاره می‌رود

زمانی که صاحبان ویلاهای اجاره‌ای رقمی بدون کارشناسی را برای اجاره بهای ویلای خود در نظر می‌گیرند، به این موضوع فکر نمی‌کنند که ویلا با قیمت واقعی‌اش اجاره می‌رود و کسی برای اجاره ویلا رقمی بیش از آن که ارزش هر ملکی است، نمی‌پردازد. نکته اینجاست که در سایت‌های اجاره ویلا و اقامتگاه‌های موقت، تعداد زیادی مورد اجاره‌ای با قیمت‌های مناسب وجود دارد که صاحبان آنها برای تعیین قیمت آنها از کارشناسان کمک گرفته‌اند. 

در واقع می‌توان گفت ویلاهایی که در سایت‌های جاباما، شب یا اقامت وجود دارند، دارای قیمتی واقعی هستند و در نتیجه مسافران می‌توانند با خیال راحت از واقعی بودن قیمت آنها را اجاره کنند. این واقعیت از سوی برخی از صاحبان ویلاهای اجاره‌ای نادیده گرفته می‌شود و از این که ویلایشان کمتر اجاره رفته و میزبان مسافران کمتری هستند، اظهار نارضایتی می‌کنند، در صورتی که علت این امر نادیده گرفتن قیمت واقعی ویلا از جانب آنها است.  

نظافت شرط مهم اجاره دادن ویلا است 

یکی از واقعیت‌هایی که برخی از صاحبان ویلاهای اجاره‌ای ندیده می‌گیرند این است که نظافت ویلا اهمیت فراوانی برای مسافران دارد. اصولا مردم ایران به تمیزی و نظافت بسیار اهمیت داده و اگر ویلایی به اندازه کافی تمیز نباشد، مسافران کمتری برای اجاره آن اقدام می‌کنند و یا اگر یک بار به آن رفته باشند، برای بار دوم آنجا را انتخاب نکرده و نارضایتی خود را به اطرافیان خود گفته و حتی در شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌کنند که این یک امتیاز منفی برای اجاره دادن ویلا در بارهای بعد به شمار می‌آید. 

از سوی دیگر اگر آگهی اجاره ویلا در سایت‌های مختلفی نظیر ایران رنت یا جاباما قرار داشته باشد، خواندن کامنت‌ها و نظرات مسافران پیشین در مورد ویلای مورد نظر، از عواملی است که به پرطرفدار بودن و یا عدم رغبت مسافران برای اجاره یک ویلا کمک میکند. در صورتی که ویلایی تمیز نباشد و صاحب ویلا به پاکیزگی و نظافت آن اهمیت زیادی ندهد، مسافران می‌توانند با نقدها و کامنت‌های منفی خود، نظر سایر افرادی که مشخصات ویلا را برای اجاره بررسی می‌کنند، نسبت به اجاره ویلا تغییر دهند و در نهایت ویلا اجاره نرود. 

https://lh4.googleusercontent.com/SGZjiOV_F2yCKDT7st0lN9vT_3deGc3vrIYhIFe1_RtePbxZmb-AyMtnQo-R2p1eHyuEeeNttMEXarRm6xLiQhkzcgJ-ZmGOe3BiXt8rZBq5W1-Afw7ZHyIiDwOxi5oTLs5SIBfcmpQDRyYc9hCYY9PKyf2UJSxu2M1wCH7iZj_UvHXAb-9GTycFTSaimk8IOpiI9sFAjA

برخورد مناسب با میهمانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

برخی از صاحبان ویلاها، با برخورد نامناسبی که دارند، باعث کم شدن تعداد مستاجران خود می‌شوند زیرا که آنها افرادی که به صورت بالقوه میهمانان ویلای آنها به شمار می‌آیند را با برخورد بد خود، از اجاره ویلایشان پشیمان می‌کنند. در واقع برخورد مناسب صاحبان ویلا یکی از عوامل مهمی است که مسافران بسیاری برایشان اهمیت دارد. 

فرقی نمی‌کند که صاحب ویلا خودش در همسایگی آن ویلا زندگی کند، ویلا را به صورت دربست اجاره بدهد و یا خودش هم در بخشی از آن ویلا زندگی کند، برخورد نامناسب همیشه مسافران را می‌راند، همان طور که مشتریان از فروشنده بداخلاق کمتر خرید می‌کنند. در واقع یکی از دلایل این که مسافران یک ویلا را انتخاب می‌کنند، انرژی مثبت و روی خوش صاحب ویلا است. این واقعیت از جانب برخی از صاحبان ویلا ندیده گرفته شده و طبعا از مسافران کمتری در ویلایشان پذیرایی می‌کنند.    

ویلا باید همان چیزی باشد که آگهی کرده‌اند

برخی از صاحبان ویلاهای اجاره‌ای، تبلیغات بی‌موردی را انجام داده و ادعاهای بی‌اساسی را در مورد ویلایشان آگهی می‌کنند. به عنوان مثال استخر ویلایشان فاقد آب گرم است اما آن را با استخر آبگرم معرفی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که مسافران در صداقت صاحب ویلا شک کرده و برای اجاره آن ویلا اقدام ننمایند. 

این در حالی است که بسیاری از سایت‌های اجاره ویلا نظیر اتاقک و جاباما ادعاهای صاحب ویلا را راستی آزمایی کرده و اجازه نمی‌دهند که ویلا با تبلیغات غیرواقعی اجاره برود. در حقیقت این سایت‌ها واقعیت را در نظر گرفته و به مسافران عرضه می‌کنند و نمی‌گذارند که صاحبان ویلاهای اجاره‌ای با تبلیغات غیرواقعی تنها به اجاره ویلایشان بپردازند. 

با اجاره ویلاهای استخردار و ساحلی چند برابر از سفر لذت ببرید.

https://lh6.googleusercontent.com/blBi8AFhZcz1bBBmBNwr5PJNUw_Z7Ur5ScOpLq-xFDiDZSCPBuJbe6JoDnN02Fm0RMP0aIlN0vdsXt8RvZz-BqgZHeVtGZj1Z4WtCzYt-08yBzuVLWWFkF7uqnzxVODwCczyhIJ7myPaXSoMu74gs7asKIy_BB5sYwdEMpy65E0REP8hAlslcOjqxokqwAUK5t_KtH28bw

پرهیز از قوانین سفت و سخت، واقعیتی که صاحبان ویلاهای اجاره‌ای ندیده می‌گیرند

زمانی که یک صاحب ویلا قصد اجاره دادن آن را دارد، می‌تواند قوانینی را تعیین کند که مسافران ملزم به رعایت آن در ویلایش باشند. برخی از این قوانین که صاحبان ویلاها بیشتر در مورد آن حساسیت دارند، مسئله عدم استفاده از قلیان و دخانیات در فضاهای بسته، آوردن حیوانات خانگی، مسئله محرمیت، امکان برپایی دورهمی در ویلا، پذیرش یا عدم پذیرش مهمانان مجرد و تعداد مسافران است که هر کدام از آنها می‌توانند روی اجاره رفتن یا نرفتن ویلا تاثیر بگذارد.

هر چند که قوانین اشاره شده در بالا، مواردی عمومی هستند که بسیاری از صاحبان ویلا به آنها اهمیت می‌دهند، اما ممکن است برخی از صاحبان ویلا قوانین سفت و سخت‌تری را برای اجاره ویلای خود در نظر بگیرند که همین موضوع مانع از اجاره رفتن آسان ویلایشان بشود. در واقع صاحبان ویلا باید این واقعیت را در نظر داشته باشند که مسافران برای تفریح و تفرج به سفر آمده و ویلا اجاره می‌کنند، پس بهتر است قوانین معتدل و میانه‌ای را برای اجاره دادن ویلا در نظر بگیرند و با پرهیز از سخت‌گیری‌های بی‌مورد، کار اجاره دادن ویلایشان را سخت نکنند.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بهترین کلینیک ترک تریاک

سابسکرایب یوتیوب

کمربند پلاتینر

قویت کننده انتن موبایل

سلفون opp

امداد خودرو

ورق آلومینیوم

plc زیمنس

چراغ سراسری

پمپ ksb

چاپ جزوه

خرید کلاه کاسکت

وکیل

تور کربلا

تعمیر لپ تاپ

قیمت کانکس

سابسکرایب یوتیوب

ساخت ایمیل

دستگاه تزریق پلاستیک

خرید تجهیزات پزشکی

خرید ظروف یکبارمصرف

خرید رپورتاژ آگهی ارزان

اتصالات پنوماتیک

 Iranian carpet

درمان سرطان ریه

خرید پمپ هیدرولیک

1200Reeds Carpet

نمایندگی لنوو

خرید دمپایی عمده

قیمت لیفتراک

بیماری کلیه

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

اسرارالشفاء

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

خرید رپورتاژ آگهی